A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
Hjem/Alle tjenester/Barn og skole/Eidsbergskolen/Skolene i Eidsberg/Kirkefjerdingen skole/Kontakt oss

Kontaktinformasjon

Kirkefjerdingen skole[1]

Kontaktinformasjon

Type kontakt Adresse, telefon og epost
Besøks- og postadresse Folkenborgveien 481, 1880 Eidsberg
Telefon kontor 69 84 63 80
Telefon rektor 69 84 63 80
Telefon SFO 69 84 63 85/975 07 936
Epost kirkefjerdingen.skole@eidsberg.kommune.no
Rektor Martha Synnøve Hersleth Holsen
Ansatte: Tittel: Mailadresse: Telefon:
Marte Indergård Kontaktlærer 1.trinn marte.indergard@io.kommune.no  
Cato Krosby Kontaktlærer 2.trinn cato.krosby@io.kommune.no   
Thomas Skjelin Kontaktlærer 3.trinn thomas.skjelin@io.kommune.no  
Laila Meljordshagen

Kontaktlærer 4.trinn

laila.meljordshagen@io.kommune.no  
Tone Nilsen Kontaktlærer 5.trinn tone.beate.nilsen@io.kommune.no  
Heidi Halvorsen Kontaktlærer 6.trinn heidi.halvorsen@io.kommune.no  
Stine Solbrække Kontaktlærer 7.trinn stine.solbraekke@io.kommune.no   
Eva Nicolaisen Faglærer eva.nicolaisen@io.kommune.no  
Astrid Løken Spes.ped koordinator og faglærer. astrid.loken@io.kommune.no   
Ola Skadsheim Faglærer ola.skadsheim@io.kommune.no  
Gudrun Minda Sandem Faglærer gudrun.sandem@io.kommune.no  
       
       

 

Antall elever: 102
Ansatte skole og SFO: 19
Vår visjon:
"Ved Kirkefjerdingen skole skal alle oppleve å lykkes litt hver dag." 

Tips en venn Skriv ut