A A A
Kontrastverktøy Kontrastverktøy
Hjem/Alle tjenester/Byen og kommunen/Innkjøpskoordinator i din kommune

Innkjøpskoordinator i din kommune

Innkjøpskoordinator

Nedenfor finner du oversikt over hvem som er innkjøpskoordinator i din kommune.

Innkjøpskoordinator
Kommune Navn E-post

Telefon

Aremark kommune Mette Eriksen mette.eriksen@aremark.kommune.no 69 19 96 00
Eidsberg kommune Hilde Lundeby hilde.lundeby@eidsberg.kommune.no 69 70 20 00
Hobøl kommune Anne-Lise Ringerike anne-lise.ringerike@hobol.kommune.no 69 92 44  00
Marker kommune Hege Hansen hege.hansen@marker.kommune.no 69 81 05 00
Rakkestad kommune Kåre Kristiansen kare.kristiansen@rakkestad.kommune.no 69 22 55 00
Rømskog kommune Roar Karlsen roar.karlsen@romskog.kommune.no 69 85 91 77
Skiptvet kommune Kjell Liborg kjell.liborg@skiptvet.kommune.no 69 80 60 00
Spydeberg kommune Ronny Olsen ronny.olsen@spydeberg.kommune.no 69 68 20 00
Trøgstad kommune Nina Teig nina.teig@trogstad.kommune.no 69 68 16 00

 

 

 

 

 

 

 

 

Tips en venn Skriv ut